Červenec 2014

little box

29. července 2014 v 19:33 | Jann. |  deník
za prvé vám musím hrozně poděkovat za takovou hromadu komentářů! jste skvělí :) za druhé se musím přiznat, že vůbec nevím na které jsem už odpověděla a na které ne, takže se moc omlouvám, že už vám neodpovím.. protože se mi asi vymazalo dost mozkových buněk :D. za třetí vám povykládám, co se za tu dobu dělo. mm.. začněme tím kratším - byla jsem na psím táboře, který byl úplně parádní, Eddie makala a byla hodná, rychlá a já ji při agilitách nestíhala :D moc jsme se toho naučily a byl to nejlepší psí tábor! :) ještě předtím byl rozlučák - měli jsme ho na 3 dny a bylo nás tam asi 8 (z 12 :D), první noc byla v klidu, nějak jsem se neopila, takže pohodička. druhá noc už byla horší.. kdo se opil? no kdoo?! ano Jani, nemusíš se ani hlásit, všichni to ví :D. jelikož si to kamarád chtěl užít, tak jsem si řekla, ať se taky opije. a já - naivní, že prý jsem toho vždy vydržela dost - jsem se ho snažila dostat aspoň do veselé nálady.. ale asi vám je jasné, že holka, jako já, toho tolik oproti klukovi nevydrží. ale mně to jasné nebylo, takže jsem pila a pila :D. chudák on celou dobu střízlivý :D v jednom momentu, kdy ležel jsem na něj skočila, že to vypadalo dost.. divně. chvíli jsme tam "seděli na sobě" a já - (asi) díkybohu - posbírala ještě zbytek svých né-až-tak-opilých myšlenek a nějak se zvedla (nebo on? kdo ví.. hlavně, že jsem po něm nevyjela) pak jsme si tam chvíli ještě povídali a pak zas pili a zbytek noci si vždy pamatuju jen útržky. vtipné útržky! :D dokola jsem jim říkala "měli jste mi říct, Jani, nepij!" nebo "měli jste mi říct, že jsem blbá" :D celkem sranda no.. aj jsem zvracela, ale kdo si to má pamatovat?! :D nejhorší (proč nejhorší?) na tom je to, že jak jsme na sobě seděli, tak jsem se cítila hrozně v bezpečí.. jakdyby mi v té chvíli někdo dokola povídal "Jani, všechno je dobré, mám tě rád, všichni tě máme rádi, vše nakonec skončí dobře.." pokud by se takový pocit dal nazvat, nazvala bych ho asi něco mezi štěstím a.. láskou. ale né tou ve vztahu, spíš takovou tou rodinnou, pravou, milou. kdyby to šlo, tak bych si ten pocit schovala do krabičky a otevřela pokaždé, kdy bych chtěla :).. také byste si přáli takovou krabičku? i kdyby ne, tak se mějte krásně a užívejte prázdnin! :)


notebooks

10. července 2014 v 18:42 | Jann. |  other
jelikož po prázdninách jdu na střední školu a moc mě baví si "vylepšovat" věci, tak mě už tak v lednu napadlo udělat si pár změn na sešitech. takže jsem pokoupila nějaké sešity, nasbírala pytlíčky od čajů, různé kartičky a hovadinky, které by třeba byly pěkné na sešitech.. no a jak to dopadlo se můžete podívat v celém článku. klidně se inspirujte, i když se to nezdá, pro mě to bylo velmi uklidňující a zbožňuju, když můžu udělat další "obal" sešitu :) takže šup se podívat na celý článek.

mood changes

8. července 2014 v 21:24 | Jann. |  deník
na začátku července se ze mě stal jiný člověk, po 3+ letech mi sundali rovnátka (i když bych si je nejradši nechala) a vypadám jinak.. v autě jsem se rozbrečela, protože se mi to vážně nelíbilo, ale začínám si zvykat. teď to zní divně, jak nějaká pipka, ale já měla moje rovnátka vážně ráda a líbily se mi na mně.. kamarád sice říkal, že teď vypadám líp, no, těžko říct, třeba má pravdu. já si připadám, jakdyby mi odebrali kousek ze mě, kousek, co mě dělal mnou.. každopádně bych mohla přestat fňukat a naříkat nad věcma se kterýma nic neudělám (ale to né já, to ty hormony, ano ano, stupidní příroda volá, že se staví na návštěvu.. a nejlíp v termínu rozlučáku, protože to by bylo přece úplně úžasné!) nesnáším měsíčky, dneska jsme s mamkou byly na nanuka a mně spadl z té tyčky na zem, tak jsem se rozbrečela. ano, slyšíte správně, rozbrečela jsem se kvůli tomu, že mi spadl nanuk! jak malé děcko.. debilní hormony! připadám si nejvíc stupidně, moje nálady se mění z rozčílené na brečící a pak zas na normál. ano na ten vysmátý obyčejný normál, který teď z těch pocitů asi převládá, ale hned za ním je rozčílení (z čeho asi, žee..) radši to utnu, než se mi zase přepne nálada.. jinak taky si občas připadáte jako nebe? myslím tím, že se taky stále mění.. noo mějte se krásně, užívejte si pršícího počasí :)


flowers

5. července 2014 v 11:52 | Jann. |  focení
právě jsme nakoupili na zahradu celkem dost květin.. ani se pořádně nerozkoukaly a už je někdo fotil :). pokud vás zajímá, jak umí kytky pózovat (a nebo spíš, jak zdatná jsem v mačkání spouště), tak stačí kliknout na Celý článek. snad se budou líbit :)