news

20. září 2014 v 13:16 | Jann. |  deník
táák, abych se teda ozvala po delší době.. co říct ke škole?
třída je fajn :) samozřejmě jsou tam lidi, kteří mi zrovna nesedí, ale se všema zatím vycházím a myslím, že to bude dobré.
učení.. no bude to těžké, hodně těžké.
učitelé, někteří fajn, někteří mi až tolik nesedí, ale tak zatím se to dá..
intr a dojíždění zatím zvládám, domov mi často chybí, ale tak vybrala jsem si to, tak si nesmím stěžovat.
jinak jsem si našla pár lidí se kterýma si tam rozumím a snad to bude dobré :).
dále musím říct, že su nemocná.. jakože dost nemocná. ale na naší škole máme dovoleno jen málo procent absence, takže se budu muset nějak uzdravit v chodu. v naší třídě je jen tak 5 lidí, co jsou zdraví - ale i na ně to přijde! :D
a co říct ke starým kamarádům? někteří zůstávají, s některýma to jde do háje, ale tak to bylo asi jasné. samozřejmě je mi to líto, ale život jde dál a já si našla pár dalších na to prázdné místo..
doufám, že se máte taky celkem dobře a děkuju moc za podporu v minulém článku. mějte se krásně a hodně štěstí ve škole :)

 


Komentáře

1 neweresth | Web | 28. září 2014 v 7:17 | Reagovat

Kočko, nestresuj se tím, že by to mělo být těžké. Řekni si, že to prostě zvládneš, máš na to! A víš co, na lidi se dá taky zvyknout, ještě to chce čas. Víš jak jsou lidi komplikovaní, že. ^^ Ten intr se překousne, já jsem toho několikrát litovala, ale v závěru jsem dost ráda. Určitě ti to pomůže k budoucímu žití, k osamostatnění. Co se týče té nemoci, věčně pobíhám po škole s bolestmi hlavy a kašlem - pecka! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.